Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
falcom

Movie Buff - 103 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: Netherlands

more Recent Ratings
86 65% Lie to Me (2009) - Sep 08, 2020
80 43% Spartacus (2010) - Sep 08, 2020
98 89% Californication (2007) - Sep 08, 2020
88 71% Drive (2011) - Sep 08, 2020
85 60% How I Met Your Mother (2005) - Feb 14, 2020
80 43% 'Allo 'Allo (1982) - Feb 14, 2020
30 1% Burn After Reading (2008) - Feb 13, 2020
75 24% Knives Out (2019) - Feb 12, 2020
88 71% Ford v Ferrari (2019) - Feb 08, 2020
89 74% 1917 (2019) - Feb 07, 2020