fallero

fallero
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2018
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: It\'s the stuff that dreams are made of.

more Recent Ratings

45 12% Breaking Away (1979) - Rated 25 Feb 2023
"test"
79 39% Close (2022) - Rated 25 Feb 2023
15 1% All About Lily Chou-Chou (2001) - Rated 12 Feb 2023
90 92% Red River (1948) - Rated 03 Apr 2018
"The original Brokeback Mountain!"
50 16% Annihilation (2018) - Rated 30 Mar 2018
86 62% The Jungle Book (1967) - Rated 26 Mar 2018
85 55% Pretty Woman (1990) - Rated 26 Mar 2018
89 83% Inglourious Basterds (2009) - Rated 26 Mar 2018
85 55% Trainspotting (1996) - Rated 26 Mar 2018
82 48% The Incredibles (2004) - Rated 26 Mar 2018