falsebinary

falsebinary
Film Freak - 647 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 70% Brawl in Cell Block 99 (2017) - Rated 22 Oct 2017
69 27% In the Heat of the Night (1967) - Rated 22 Oct 2017
65 23% 10 Rillington Place (1971) - Rated 22 Oct 2017
73 36% The Hateful Eight (2015) - Rated 22 Oct 2017
96 98% Metropolis (1927) - Rated 22 Oct 2017
84 75% You Only Live Once (1937) - Rated 22 Oct 2017
72 33% Man Hunt (1941) - Rated 22 Oct 2017
76 44% Ministry of Fear (1944) - Rated 22 Oct 2017
86 81% Scarlet Street (1945) - Rated 22 Oct 2017
79 55% Clash by Night (1952) - Rated 22 Oct 2017