fanMAN1129

fanman1129
Film Freak - 521 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2010
Location: Tampa, Florida, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I... am... fanMAN!!!!!!!

more Recent Ratings

50 25% Be Cool (2005) - Rated 27 Jul 2010
2% Day of the Dead (1985) - Rated 27 Jul 2010
60 39% The SpongeBob SquarePants Movie (2004) - Rated 27 Jul 2010
70 55% Role Models (2008) - Rated 27 Jul 2010
55 32% Lake Placid (1999) - Rated 27 Jul 2010
65 46% American Gangster (2007) - Rated 27 Jul 2010
35 12% Terminator Salvation (2009) - Rated 27 Jul 2010
50 25% The Santa Clause 2 (2002) - Rated 27 Jul 2010
40 14% The Happening (2008) - Rated 27 Jul 2010
2% King Arthur (2004) - Rated 27 Jul 2010