fancygama

fancygama
Film Freak - 966 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2013
Location: Scarsdale, New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

52 29% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 06 Jul 2022
76 85% Kramer vs. Kramer (1979) - Rated 06 Jul 2022
72 79% Stop Making Sense (1984) - Rated 06 Jul 2022
63 55% Bananas (1971) - Rated 06 Jul 2022
76 85% The Conversation (1974) - Rated 06 Jul 2022
87 96% A Charlie Brown Christmas (1965) - Rated 06 Jul 2022
66 65% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 06 Jul 2022
68 70% The Castle of Cagliostro (1979) - Rated 06 Jul 2022
67 67% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 06 Jul 2022
67 67% Mississippi Burning (1988) - Rated 06 Jul 2022