fands57

fands57
Movie Buff - 260 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 18% Cast Away (2000) - Rated 18 Jun 2016
70 18% Friday the 13th (2009) - Rated 18 Jun 2016
85 59% Cool Runnings (1993) - Rated 18 Jun 2016
90 77% My Girl (1991) - Rated 18 Jun 2016
85 59% American Pie (1999) - Rated 18 Jun 2016
85 59% Wes Craven's New Nightmare (1994) - Rated 18 Jun 2016
90 77% Casino Royale (2006) - Rated 18 Jun 2016
85 59% Orgazmo (1997) - Rated 18 Jun 2016
90 77% Big (1988) - Rated 18 Jun 2016
90 77% Green Room (2016) - Rated 18 Jun 2016