faraday

faraday
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: bilmem :/

more Recent Ratings

60 31% Recep Ivedik (2008) - Rated 20 Feb 2017
75 39% Hababam sinifi dokuz doguruyor (1978) - Rated 20 Feb 2017
78 43% Hababam sinifi uyaniyor (1976) - Rated 20 Feb 2017
50 27% Hababam sinifi askerde (2005) - Rated 20 Feb 2017
15 10% Hababam sinifi merhaba (2004) - Rated 20 Feb 2017
82 56% Hababam sinifi tatilde (1977) - Rated 20 Feb 2017
25 14% Hababam sinifi 3,5 (2006) - Rated 20 Feb 2017
80 50% Hababam sinifi (1975) - Rated 20 Feb 2017
40 22% Dabbe: Bir Cin Vakası (2012) - Rated 20 Feb 2017
30 18% Karadedeler Olayı (2011) - Rated 20 Feb 2017