farahani.ok

farahaniok
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2021
Location: mashhad, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 70% Le Samouraï (1967) - Rated 18 Apr 2022
85 95% The Legend of 1900 (1998) - Rated 03 Apr 2022
80 83% The Best Offer (2013) - Rated 03 Apr 2022
70 54% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 03 Apr 2022
65 40% The Lost Daughter (2021) - Rated 03 Apr 2022
65 40% The Lobster (2015) - Rated 03 Apr 2022
70 54% The Upside (2017) - Rated 03 Apr 2022
70 54% Last Flag Flying (2017) - Rated 03 Apr 2022
75 70% The Square (2017) - Rated 03 Apr 2022
75 70% Force Majeure (2014) - Rated 03 Apr 2022