farazsaeedan

farazsaeedan
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2015
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

61 38% The Roaring Twenties (1939) - Rated 04 Dec 2015
95 66% The Big Sleep (1946) - Rated 30 Nov 2015
55 31% Inglourious Basterds (2009) - Rated 30 Nov 2015
95 66% Drive (2011) - Rated 30 Nov 2015
40 17% The Servant (1963) - Rated 30 Nov 2015
60 35% Porco Rosso (1992) - Rated 30 Nov 2015
100 85% 5 Fingers (1952) - Rated 30 Nov 2015
75 50% Toy Story (1995) - Rated 30 Nov 2015
90 58% Finding Nemo (2003) - Rated 30 Nov 2015
100 85% Inside Out (2015) - Rated 30 Nov 2015