farewellbend

farewellbend
Movie Buff - 148 Film Ratings
Member Since: 15 May 2014
Location: Bend, OR, USA

more Recent Ratings

Check out farewellbend's...

60 23% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 16 May 2014
45 5% Ella Enchanted (2004) - Rated 16 May 2014
69 42% Much Ado About Nothing (1993) - Rated 16 May 2014
56 17% Pride and Prejudice (1995) - Rated 16 May 2014
63 30% Warm Bodies (2013) - Rated 16 May 2014
45 5% She's the Man (2006) - Rated 16 May 2014
70 51% The Terminal (2004) - Rated 16 May 2014
85 86% The Great Gatsby (2013) - Rated 16 May 2014
90 94% Whisper of the Heart (1995) - Rated 16 May 2014
89 89% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 16 May 2014