fargazmo

fargazmo
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 96% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 04 Aug 2016
95 86% It Happened One Night (1934) - Rated 04 Aug 2016
75 29% Paul (2011) - Rated 04 Aug 2016
85 56% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 04 Aug 2016
96 92% The Incredibles (2004) - Rated 04 Aug 2016
98 94% Jaws (1975) - Rated 04 Aug 2016
60 15% Eurotrip (2004) - Rated 04 Aug 2016
80 40% Cloverfield (2008) - Rated 04 Aug 2016
80 40% Back to the Future Part III (1990) - Rated 04 Aug 2016
80 40% Constantine (2005) - Rated 04 Aug 2016