farraige

farraige
Movie Buff - 273 Film Ratings
Member Since: 25 May 2013
Location: Antalya, Alanya, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 54% Before Sunrise (1995) - Rated 14 Jun 2013
60 2% The Hangover Part III (2013) - Rated 14 Jun 2013
20 0% Titanic 2 (2010) - Rated 01 Jun 2013
80 61% Avatar (2009) - Rated 01 Jun 2013
80 61% King Kong (2005) - Rated 26 May 2013
79 54% Deja Vu (2006) - Rated 26 May 2013
84 76% Casino Royale (2006) - Rated 26 May 2013
75 25% This Means War (2012) - Rated 26 May 2013
90 92% Star Trek (2009) - Rated 26 May 2013
84 76% Requiem for a Dream (2000) - Rated 26 May 2013