fartington

fartington
Flick Fan - 94 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 31% The Lives of Others (2006) - Rated 16 Sep 2019
90 53% Serenity (2005) - Rated 16 Sep 2019
99 79% Firefly (2002) - Rated 16 Sep 2019
90 53% Atlanta (2016) - Rated 16 Sep 2019
85 31% Pulp Fiction (1994) - Rated 16 Sep 2019
85 31% Spotlight (2015) - Rated 16 Sep 2019
90 53% The Double (2014) - Rated 16 Sep 2019
100 90% The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - Rated 16 Sep 2019
80 20% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 16 Sep 2019
85 31% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 16 Sep 2019