login | register
0 film rankings
more

fartsahin

Celluloid Junkie - 2615 Rankings

Member Since: Feb 15, 2014

Location: Ankara, Turkey

more Recent Rankings
20 T1 The Post (2017) - Jan 23, 2018
55 T4 Le télégramme (2003) - Jan 23, 2018
60 T4 In a Heartbeat (2017) - Jan 23, 2018
65 T5 7 Boxes (2012) - Jan 23, 2018
70 T6 Sciany (1988) - Jan 21, 2018
35 T2 Nairobi Half Life (2012) - Jan 21, 2018
20 T1 The Strange Ones (2017) - Jan 20, 2018
30 T2 Moustache (2013) - Jan 20, 2018
75 T7 Tikkun (2015) - Jan 20, 2018
40 T2 Nicije dete (2014) - Jan 19, 2018