farukberk2

farukberk2
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 64% The Elephant Man (1980) - Rated 17 Jan 2020
85 94% The Man With a Movie Camera (1929) - Rated 17 Jan 2020
80 81% The Passion of Joan of Arc (1928) - Rated 17 Jan 2020
55 21% Yusuf ile kenan (1979) - Rated 17 Jan 2020
80 81% Witness for the Prosecution (1957) - Rated 17 Jan 2020
75 64% Whiplash (2014) - Rated 17 Jan 2020
75 64% Arizona Dream (1993) - Rated 17 Jan 2020
75 64% Rebecca (1940) - Rated 17 Jan 2020
90 98% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 17 Jan 2020
65 37% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 17 Jan 2020