farzintoto

farzintoto
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2021
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

48 0% The Dig (2021) - Rated 18 Jul 2021
83 46% Enemy at the Gates (2001) - Rated 17 Jul 2021
87 72% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Jul 2021
80 21% The Titan (2018) - Rated 12 Jul 2021
82 37% Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) - Rated 12 Jul 2021
82 37% Jumanji: The Next Level (2019) - Rated 12 Jul 2021
84 52% The Hangover (2009) - Rated 12 Jul 2021
83 46% Contagion (2011) - Rated 12 Jul 2021
90 89% My Octopus Teacher (2020) - Rated 12 Jul 2021
79 12% Papillon (2018) - Rated 12 Jul 2021