fasteddie3

fasteddie3
Movie Buff - 488 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2019
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 61% Wild Strawberries (1957) - Rated 22 Jul 2019
68 39% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 22 Jul 2019
68 39% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 22 Jul 2019
75 51% Her (2013) - Rated 22 Jul 2019
78 61% Good Will Hunting (1997) - Rated 22 Jul 2019
65 33% Monsters, Inc. (2001) - Rated 22 Jul 2019
65 33% Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) - Rated 22 Jul 2019
65 33% I Am Legend (2007) - Rated 22 Jul 2019
65 33% Green Zone (2010) - Rated 22 Jul 2019
85 81% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 22 Jul 2019