fatcats

fatcats
Movie Buff - 179 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 71% V for Vendetta (2006) - Rated 14 Jan 2021
85 71% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 14 Jan 2021
75 31% Bird Box (2018) - Rated 14 Jan 2021
82 55% The Da Vinci Code (2006) - Rated 14 Jan 2021
85 71% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 14 Jan 2021
75 31% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 14 Jan 2021
70 24% No Strings Attached (2011) - Rated 14 Jan 2021
82 55% Back to the Future (1985) - Rated 14 Jan 2021
75 31% American Psycho (2000) - Rated 14 Jan 2021
82 55% Blue Velvet (1986) - Rated 14 Jan 2021