Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fatihis

Movie Buff - 354 Film Ratings

Member Since: Nov 20, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
73 62% When the Game Stands Tall (2014) - Feb 13, 2019
69 45% Land of Mine (2015) - Jan 12, 2019
76 73% Upgrade (2018) - Jan 12, 2019
72 56% Deadpool 2 (2018) - Jan 05, 2019
70 50% Black Mirror (2011) - Jan 05, 2019
60 26% Thor (2011) - Jan 05, 2019
79 83% John Wick (2014) - Jan 05, 2019
86 96% Breaking Bad (2008) - Jan 05, 2019
33 4% Scary Movie 4 (2006) - Jan 05, 2019
37 9% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jan 05, 2019