fatmanur

fatmanur
Movie Buff - 379 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 31% Basic Instinct (1992) - Rated 06 Mar 2021
80 31% Enola Holmes (2020) - Rated 17 Jan 2021
90 88% Before Midnight (2013) - Rated 17 Jan 2021
90 88% Before Sunset (2004) - Rated 17 Jan 2021
90 88% Before Sunrise (1995) - Rated 17 Jan 2021
80 31% Klaus (2019) - Rated 17 Jan 2021
79 25% Glass (2019) - Rated 17 Jan 2021
80 31% Unbreakable (2000) - Rated 17 Jan 2021
87 69% Split (2017) - Rated 17 Jan 2021
88 75% Joker (2019) - Rated 29 Oct 2019