Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fauelI

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 21, 2020

more Recent Ratings
80 40% The Wolf of Wall Street (2013) - Jan 21, 2020
75 25% The Fighter (2010) - Jan 21, 2020
85 65% Contact (1997) - Jan 21, 2020
65 5% V for Vendetta (2006) - Jan 21, 2020
90 90% The Godfather: Part II (1974) - Jan 21, 2020
85 65% The Shining (1980) - Jan 21, 2020
85 65% Audition (1999) - Jan 21, 2020
90 90% 10 Cloverfield Lane (2016) - Jan 21, 2020
70 15% First Blood (1982) - Jan 21, 2020
80 40% Apollo 13 (1995) - Jan 21, 2020