favrik

favrik
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2019
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 82% The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Rated 21 Nov 2022
90 52% One Punch Man (2015) - Rated 09 Jan 2021
50 10% The Girl with All the Gifts (2016) - Rated 20 Nov 2020
90 52% The Usual Suspects (1995) - Rated 20 Nov 2020
95 82% Donnie Darko (2001) - Rated 20 Nov 2020
90 52% Arrival (2016) - Rated 20 Nov 2020
80 20% 12 Monkeys (1995) - Rated 20 Nov 2020
30 2% The New Mutants (2020) - Rated 20 Nov 2020
"Not an X-men film. Plot is unoriginal, very easy to guess what will happen. Probably good for TV."
50 10% The Martian (2015) - Rated 16 Jan 2019
80 20% 9 Songs (2004) - Rated 16 Jan 2019