f.castaban

fcastaban
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2013
Location: Ankara, Turkey
Age: 31
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

64 22% 12 Years a Slave (2013) - Rated 05 Feb 2014
85 67% Legends of the Fall (1994) - Rated 05 Feb 2014
76 48% Reservoir Dogs (1992) - Rated 01 Feb 2014
80 57% American Hustle (2013) - Rated 27 Jan 2014
74 47% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 11 Jan 2014
75 47% Dracula (1992) - Rated 04 Jan 2014
70 34% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 02 Jan 2014
100 91% American Beauty (1999) - Rated 02 Jan 2014
90 75% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 02 Jan 2014
30 4% Recep Ivedik 3 (2010) - Rated 02 Jan 2014