f_denizsahin

fdenizsahin
Movie Buff - 254 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2011
Location: balýkesir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 80% Whiplash (2014) - Rated 28 Jan 2015
85 96% Need for Speed (2014) - Rated 27 Dec 2014
96 99% Lucy (2014) - Rated 04 Dec 2014
55 54% The Hungover Games (2014) - Rated 18 Apr 2014
72 89% Escape Plan (2013) - Rated 18 Apr 2014
71 88% Gravity (2013) - Rated 17 Feb 2014
40 8% Grave Encounters 2 (2012) - Rated 31 Jan 2014
50 34% Enough Said (2013) - Rated 28 Jan 2014
70 85% Despicable Me 2 (2013) - Rated 28 Jan 2014
53 49% Percy Jackson: Sea of Monsters (2013) - Rated 04 Jan 2014