feanorian

feanorian
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 42% Nocturnal Animals (2016) - Rated 10 Mar 2018
89 82% Moonlight (2016) - Rated 10 Mar 2018
70 30% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 10 Mar 2018
20 3% Clash of the Titans (2010) - Rated 10 Mar 2018
98 98% Whiplash (2014) - Rated 10 Mar 2018
65 21% Shooter (2007) - Rated 10 Mar 2018
85 67% Nightcrawler (2014) - Rated 10 Mar 2018
80 47% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 10 Mar 2018
70 30% Troy (2004) - Rated 10 Mar 2018
60 17% Alexander (2004) - Rated 10 Mar 2018