fedefilippo

fedefilippo
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2016
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 87% Mulholland Drive (2001) - Rated 15 Mar 2018
95 71% Buster's Mal Heart (2016) - Rated 17 Jan 2018
50 5% A Most Wanted Man (2014) - Rated 15 Jan 2018
88 34% The Hitman's Bodyguard (2017) - Rated 12 Jan 2018
91 52% Harry Brown (2009) - Rated 10 Jan 2018
88 34% '71 (2014) - Rated 07 Jan 2018
75 11% Logan (2017) - Rated 03 Dec 2017
94 65% Trainspotting (1996) - Rated 03 Dec 2017
95 71% The Founder (2016) - Rated 19 Nov 2017
80 17% Dunkirk (2017) - Rated 07 Nov 2017