fedepia

fedepia
Film Freak - 619 Film Ratings
Member Since: 03 Jun 2013
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 32% Cold Pursuit (2019) - Rated 12 May 2019
50 5% Realms (2017) - Rated 05 Nov 2018
53 7% The Legend of Hercules (2014) - Rated 10 Sep 2018
83 73% The Nun (2018) - Rated 10 Sep 2018
50 5% Hereditary (2018) - Rated 10 Sep 2018
85 78% Deadpool 2 (2018) - Rated 28 May 2018
70 32% Resident Evil (2002) - Rated 28 May 2018
65 19% Cargo (2018) - Rated 27 May 2018
80 61% The Commuter (2018) - Rated 09 Apr 2018
79 54% The Shape of Water (2017) - Rated 26 Mar 2018