feelshiny

feelshiny
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 86% The IT Crowd (2006) - Rated 10 Jan 2016
70 13% Sherlock (2010) - Rated 04 Jan 2016
90 57% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 04 Jan 2016
50 7% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 23 Jul 2015
90 57% Jurassic Park (1993) - Rated 23 Jul 2015
95 86% Pride (2014) - Rated 15 Jun 2015
85 36% Design for Living (1933) - Rated 15 Jun 2015
95 86% His Girl Friday (1940) - Rated 15 Jun 2015
95 86% The Philadelphia Story (1940) - Rated 15 Jun 2015
95 86% The Secret of Roan Inish (1994) - Rated 15 Jun 2015