Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
feeneyp

Flick Fan - 48 Film Ratings

Member Since: May 12, 2018

Location: Ireland

more Recent Ratings
80 51% Prisoners (2013) - Oct 27, 2018
65 9% The Florida Project (2017) - Oct 27, 2018
95 89% Children of Men (2006) - Oct 27, 2018
65 9% White Dog (1982) - Oct 27, 2018
90 77% Jackie Brown (1997) - May 12, 2018
80 51% Zodiac (2007) - May 12, 2018
85 67% WALL·E (2008) - May 12, 2018
95 89% No Country for Old Men (2007) - May 12, 2018
95 89% Akira (1988) - May 12, 2018
90 77% Ex Machina (2015) - May 12, 2018