felina94

felina94
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2017
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Soy Karolina, soy polaca. Estoy estudiando español y otros lenguajes europeos. Me encantan mucho las películas, sobre todo que se tratan de una vida verdadera. Mis directores favoritos son Quentin Tarantino, Ridley Scott, Roman Polański, Xavier Dolan.

more Recent Ratings

75 50% The Lincoln Lawyer (2011) - Rated 06 Mar 2017
78 65% The Godfather: Part II (1974) - Rated 06 Mar 2017
79 75% The Mask (1994) - Rated 06 Mar 2017
69 25% Sexmission (1984) - Rated 06 Mar 2017
70 35% The Hunger Games (2012) - Rated 06 Mar 2017
86 85% Finding Neverland (2004) - Rated 06 Mar 2017
75 50% Threesome (1994) - Rated 06 Mar 2017
50 15% Home Alone (1990) - Rated 06 Mar 2017
5% Elf (2003) - Rated 06 Mar 2017
100 95% She's All That (1999) - Rated 06 Mar 2017