feltburner

feltburner
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 70% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 21 Feb 2017
91 65% In Bruges (2008) - Rated 21 Feb 2017
88 46% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 21 Feb 2017
93 67% Whiplash (2014) - Rated 19 Feb 2017
100 89% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 19 Feb 2017
87 41% Platoon (1986) - Rated 19 Feb 2017
100 89% The Matrix (1999) - Rated 19 Feb 2017
90 57% Sing Street (2016) - Rated 19 Feb 2017
90 57% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 19 Feb 2017
88 46% The Thing (1982) - Rated 19 Feb 2017