fer9uson

fer9uson
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 95% 12 Monkeys (1995) - Rated 21 Oct 2016
68 45% Speed 2: Cruise Control (1997) - Rated 21 Oct 2016
79 79% Ghost (1990) - Rated 21 Oct 2016
40 12% Last Action Hero (1993) - Rated 21 Oct 2016
38 4% Sky High (2005) - Rated 21 Oct 2016
81 87% The Long Kiss Goodnight (1996) - Rated 21 Oct 2016
76 62% Misery (1990) - Rated 21 Oct 2016
78 70% The Terminal (2004) - Rated 21 Oct 2016
62 29% The Exorcist (1973) - Rated 21 Oct 2016
47 20% Batman & Robin (1997) - Rated 21 Oct 2016