Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
feranmeraler

Cinema Addict - 1574 Film Ratings

Member Since: Feb 12, 2017

Location: İzmir, Turkey

Age: 21

Gender: Male

Status: Single

more Recent Ratings
Check out feranmeraler's...
35 21% Bohemian Rhapsody (2018) - Jan 14, 2019
90 87% Playtime (1967) - Jan 13, 2019
90 87% Mon oncle (1958) - Jan 13, 2019
80 69% Mr. Hulot's Holiday (1953) - Jan 13, 2019
90 87% Jour de fête (1949) - Jan 13, 2019
40 24% Robinson Crusoe (1954) - Jan 13, 2019
60 38% Beautiful Boy (2018) - Jan 13, 2019
50 30% The Old Man and the Gun (2018) - Jan 13, 2019
90 87% Through a Glass Darkly (1961) - Jan 13, 2019
25 15% Black Mirror: Bandersnatch (2018) - Jan 13, 2019