feritdgn

Check out feritdgn's...
66 39% | Two Night Stand (2014) - Jan 14, 2021 |
55 23% | Ali G Indahouse (2002) - Jan 14, 2021 |
63 34% | Pieces of a Woman (2020) - Jan 13, 2021
"Pieces of a Woman, idare eder bir film. Şu var ki, çok daha fazlası da olabilirdi. Sorunum ise sönükleşen olay örgüsünden yana. Oluşturulan hikayenin monotonlaşması, tahmin edilebilir ve sıradan hale gelmesi, beni hayal kırıklığına uğrattı. Onun dışında, Kornél Mundruczó'nun yönetmenliğini sevdim, ayrıca Vanessa Kirby başta olmak üzere, oyuncu performansları gerçekten iyiydi."
|
53 21% | Z (2020) - Jan 13, 2021
"Z, tıpkı Come Play gibi, doğa üstü bir varlıkla iletişime geçen bir çocuğu ele alıyor ve bu konuda, Come Play'den bir tık daha iyi diyebilirim. Özellikle travmatik ve psikolojik olarak işlenişi başarılı, gizemi de yer yer merak uyandırıcı fakat finale doğru, çözümlenme kısmı inanılmaz kötüydü."
|
47 16% | Come Play (2020) - Jan 13, 2021
"İzlerken, bana The Babadook'u hatırlatan Come Play, o filme benzer de olsa, iyi bir hikaye yaratımıyla yola çıktığını söyleyebilirim fakat Jacob Chase, bu fikri pek de iyi kullanamamış. Senaryo maalesef vasat kalmış."
|
73 55% | October Sky (1999) - Jan 12, 2021 |
35 9% | The Great Alaskan Race (2019) - Jan 12, 2021 |
95 96% | The Insider (1999) - Jan 12, 2021
"Michael Mann is the man."
|
88 89% | Hugo (2011) - Jan 11, 2021
"Hugo'yu bir kez daha, hem mutlulukla, hem de dolu gözlerle izledim. İlk saniyesinden, son anına kadar, zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım bir masalın içinde; yine rüyalara ve sihre sürüklendim. Martin Scorsese, bize bahşettiği bu serüvende, Georges Méliès'nin yarattığı büyüyü iliklerime kadar hissettirdi."
|
73 55% | The Loved Ones (2010) - Jan 11, 2021 |