ferrvq

ferrvq
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2012
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 66% Her (2013) - Rated 27 Apr 2015
95 66% Downfall (2004) - Rated 27 Apr 2015
98 87% Predestination (2014) - Rated 14 Mar 2015
80 20% Brazil (1985) - Rated 14 Mar 2015
95 66% Moon (2009) - Rated 09 Jan 2015
98 87% Timecrimes (2007) - Rated 09 Jan 2015
95 66% Cronos (1993) - Rated 09 Jan 2015
1% I Am Legend (2007) - Rated 09 Jan 2015
95 66% Chronicle (2012) - Rated 09 Jan 2015
93 48% Coherence (2013) - Rated 09 Jan 2015