festertester

festertester
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2018
Location: Edmonton, AB, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 62% Das Boot (1981) - Rated 22 Jan 2018
100 96% 56 Up (2012) - Rated 22 Jan 2018
85 76% Olive Kitteridge (2014) - Rated 22 Jan 2018
100 96% M (1931) - Rated 21 Jan 2018
90 84% Grizzly Man (2005) - Rated 21 Jan 2018
90 84% All the President's Men (1976) - Rated 18 Jan 2018
75 45% Drag Me to Hell (2009) - Rated 18 Jan 2018
65 26% You've Got Mail (1998) - Rated 18 Jan 2018
80 62% The Exorcist (1973) - Rated 18 Jan 2018
65 26% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 18 Jan 2018