fgobuzz

fgobuzz
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 13 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: America!!! Fuck Yeah!!!!!

more Recent Ratings

70 45% Casino (1995) - Rated 13 May 2016
70 45% The Prestige (2006) - Rated 13 May 2016
80 75% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 13 May 2016
75 62% The Wedding Ringer (2015) - Rated 13 May 2016
80 75% My Cousin Vinny (1992) - Rated 13 May 2016
70 45% Center Stage (2000) - Rated 13 May 2016
85 89% Mallrats (1995) - Rated 13 May 2016
70 45% Jackass: The Movie (2002) - Rated 13 May 2016
80 75% Far and Away (1992) - Rated 13 May 2016
70 45% The Little Mermaid (1989) - Rated 13 May 2016