fickus

fickus
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2019
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 37% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 05 Apr 2019
30 25% The Proposal (2009) - Rated 05 Apr 2019
10 8% Mortal Kombat (1995) - Rated 05 Apr 2019
50 45% The Sixth Sense (1999) - Rated 05 Apr 2019
90 87% Lady Bird (2017) - Rated 05 Apr 2019
10 8% The Hot Chick (2002) - Rated 05 Apr 2019
80 79% Resident Evil (2002) - Rated 05 Apr 2019
70 62% American History X (1998) - Rated 05 Apr 2019
70 62% Scary Movie 3 (2003) - Rated 05 Apr 2019
30 25% Charlie's Angels (2000) - Rated 05 Apr 2019