fiddleton

fiddleton
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

41 13% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Rated 26 Jun 2013
46 16% The City of Lost Children (1995) - Rated 26 Jun 2013
54 34% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 26 Jun 2013
18 1% Identity (2003) - Rated 26 Jun 2013
16 0% Armageddon (1998) - Rated 26 Jun 2013
50 23% Clerks (1994) - Rated 26 Jun 2013
44 15% C.R.A.Z.Y. (2005) - Rated 26 Jun 2013
80 90% The Shining (1980) - Rated 26 Jun 2013
50 23% Django Unchained (2012) - Rated 26 Jun 2013
50 23% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 26 Jun 2013