fidelio23

fidelio23
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 65% Mulholland Drive (2001) - Rated 26 Apr 2018
90 50% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 26 Apr 2018
94 72% There Will Be Blood (2007) - Rated 26 Apr 2018
60 12% City of God (2002) - Rated 26 Apr 2018
50 2% Goodfellas (1990) - Rated 26 Apr 2018
65 17% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 26 Apr 2018
55 7% The Godfather (1972) - Rated 26 Apr 2018
70 22% Vertigo (1958) - Rated 26 Apr 2018
78 27% Barry Lyndon (1975) - Rated 26 Apr 2018
91 57% Oldboy (2003) - Rated 26 Apr 2018