fifirhm

fifirhm
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2015
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 85% Another Round (2020) - Rated 08 Jan 2021
95 93% Soul (2020) - Rated 08 Jan 2021
90 28% Logan (2017) - Rated 15 May 2017
91 43% Ali and Nino (2016) - Rated 06 May 2017
91 43% Holy Motors (2012) - Rated 28 Apr 2017
89 15% True Grit (2010) - Rated 28 Apr 2017
88 10% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 17 Apr 2017
91 43% Embrace of the Serpent (2015) - Rated 13 Apr 2017
91 43% After the Storm (2016) - Rated 13 Apr 2017
92 55% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 13 Apr 2017