figurehead

figurehead
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 95% Mysterious Skin (2004) - Rated 21 Oct 2012
96 87% Manic (2001) - Rated 21 Oct 2012
85 27% Trainspotting (1996) - Rated 21 Oct 2012
85 27% Irreversible (2002) - Rated 21 Oct 2012
95 82% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 21 Oct 2012
90 60% The Graduate (1967) - Rated 21 Oct 2012
87 42% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 21 Oct 2012
87 42% Minority Report (2002) - Rated 21 Oct 2012
97 95% Girl, Interrupted (1999) - Rated 21 Oct 2012
92 75% Boogie Nights (1997) - Rated 21 Oct 2012