We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

filmaffinity

Criticker Zealot - 18176 Film Ratings

Member Since: Aug 5, 2008

Bio: Ratings of the filmaffinity.com
(that have more than 50 ratings)

more Recent Ratings

55 30% The Empty Man (2020) - Apr 11, 2021
59 42% The Map of Tiny Perfect Things (2021) - Apr 11, 2021
43 8% Bliss (2021) - Apr 11, 2021
65 63% My Hero Academia: The Movie (2018) - Apr 11, 2021
62 52% Shithouse (2020) - Apr 11, 2021
74 92% Thérèse Raquin (1953) - Apr 11, 2021
53 25% Boyz in the Wood (2019) - Apr 11, 2021
52 23% Chemical Hearts (2020) - Apr 11, 2021
56 33% Koko-di Koko-da (2019) - Apr 11, 2021
70 81% Max et les Ferrailleurs (1971) - Apr 11, 2021