Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
filmavcısı

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: Jul 8, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out filmavcısı's...
85 52% High Tension (2003) - Jul 09, 2020
89 69% Mr. Nobody (2009) - Jul 09, 2020
81 35% Now You See Me (2013) - Jul 09, 2020
82 40% Ready or Not (2019) - Jul 09, 2020
95 83% Sherlock (2010) - Jul 09, 2020
79 21% Passengers (2016) - Jul 09, 2020
73 16% Truth or Dare (2018) - Jul 09, 2020
84 45% Divergent (2014) - Jul 09, 2020
86 59% Rose Red (2002) - Jul 09, 2020
88 64% Fanaa (2006) - Jul 08, 2020