Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
filmbukucu

Movie Buff - 285 Film Ratings

Member Since: Sep 27, 2016

Location: Istanbul, Turkey

Bio: izzzzzzzzzliorum
more Recent Ratings
100 97% The Damned United (2009) - Nov 05, 2018
100 97% Life Is Beautiful (1997) - Nov 05, 2018
100 97% Blue Is the Warmest Color (2013) - Nov 05, 2018
80 43% Mr. Nobody (2009) - Nov 05, 2018
80 43% Wind River (2017) - Nov 05, 2018
80 43% Justice League (2017) - Nov 05, 2018
85 63% Dunkirk (2017) - Nov 05, 2018
80 43% Molly's Game (2017) - Nov 05, 2018
80 43% Tomb Raider (2018) - Nov 05, 2018
90 78% Downfall (2004) - Nov 05, 2018