filmfan

filmfan
Movie Buff - 432 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 53% Midsommar (2019) - Rated 30 Mar 2023
88 81% 1917 (2019) - Rated 30 Mar 2023
82 66% The Lighthouse (2019) - Rated 30 Mar 2023
92 92% Parasite (2019) - Rated 30 Mar 2023
71 39% Da 5 Bloods (2020) - Rated 30 Mar 2023
71 39% The French Dispatch (2021) - Rated 29 Mar 2023
74 44% Barbarian (2022) - Rated 29 Mar 2023
86 75% All Quiet on the Western Front (2022) - Rated 29 Mar 2023
88 81% The Suicide Squad (2021) - Rated 29 Mar 2023
24 11% The King's Man (2021) - Rated 29 Mar 2023