filmprensesi

filmprensesi
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 78% Baby's Day Out (1994) - Rated 20 Feb 2017
100 78% Zootopia (2016) - Rated 20 Feb 2017
100 78% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 20 Feb 2017
90 53% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 20 Feb 2017
70 39% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 20 Feb 2017
50 14% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 20 Feb 2017
100 78% Ice Age (2002) - Rated 20 Feb 2017
10 3% The Good Dinosaur (2015) - Rated 20 Feb 2017
100 78% The Goonies (1985) - Rated 20 Feb 2017
80 46% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 20 Feb 2017