Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
filmsalt2k18

Movie Buff - 225 Film Ratings

Member Since: Mar 14, 2018

more Recent Ratings
Check out filmsalt2k18's...
70 70% This Time with Alan Partridge (2019) - Jun 28, 2019
50 35% Star Trek: Discovery (2017) - Jun 28, 2019
50 35% Ghosts (2019) - Jun 28, 2019
70 70% Chimerica (2019) - Jun 28, 2019
65 58% Strictly Ballroom (1992) - Jun 28, 2019
70 70% Humans (2015) - Dec 20, 2018
70 70% Stargate Universe (2009) - Dec 20, 2018
60 48% Stargate: Atlantis (2004) - Dec 20, 2018
60 48% Star Trek: Voyager (1995) - Dec 20, 2018
70 70% Star Trek: Deep Space Nine (1993) - Dec 20, 2018