filmscouting

filmscouting
Film Freak - 895 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 71% The Avengers (2012) - Rated 10 May 2012
65 47% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 01 May 2012
50 12% The Sitter (2011) - Rated 16 Apr 2012
70 71% Cool Hand Luke (1967) - Rated 15 Apr 2012
70 71% Breathless (1960) - Rated 15 Apr 2012
70 71% 25th Hour (2002) - Rated 15 Apr 2012
75 91% The 39 Steps (1935) - Rated 15 Apr 2012
60 30% Ring (1998) - Rated 15 Apr 2012
70 71% Major League (1989) - Rated 15 Apr 2012
60 30% A Knight's Tale (2001) - Rated 15 Apr 2012