Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
filmsincabi

Movie Buff - 301 Film Ratings

Member Since: Apr 25, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out filmsincabi's...
78 22% Seven Years in Tibet (1997) - Feb 28, 2021
69 11% Blow (2001) - Feb 28, 2021
90 77% Awakenings (1990) - Feb 26, 2021
90 77% 127 Hours (2010) - Feb 26, 2021
85 36% Citizen Kane (1941) - Feb 26, 2021
92 93% Papillon (1973) - Feb 26, 2021
90 77% Birdman of Alcatraz (1962) - Feb 26, 2021
77 21% The Highwaymen (2019) - Feb 26, 2021
82 30% Escape from Alcatraz (1979) - Feb 26, 2021
72 15% The Mule (2018) - Feb 26, 2021